Amira's Bellydance and Yoga for Pregnancy Estonian Home Page
Amira ühendab kaasaegses maailmas jooga ja kõhutantsu muistsed kunstid õrnu ja efektiivseid tehnikaid õpetava programmiga, mis aitab naisi nende elu kõige sügavamas kogemuses – emaduses.
pnb_posterthumb
Also available on Amazon!


Bookmark and Share

Follow Me!


FREE
Domestic Shipping
On All Orders!

Online Payments

 

Belly Dance DVDs

Workshops

In the News

Amira's Bellydance and Yoga for Pregnancy DVD has just been released, and is now available for purchase!

Click here to get yours now!
Just $24.95

DVD cover image

Amira kõhutantsu ja jooga DVD rasedatele pakub suurepärast hästi läbimõeldud rutiinide tasakaalu last ootavale emale, et valmistuda eesootavaks imeliseks ja väljakutset esitavaks teekonnaks. Amira juhatab teid õrnalt läbi kasulike soojendusliigutuste, harjutuste ja venituste ning tõstab esile liigutusi, mida peaks raseduse jooksul vältima. Õpite sirutuste ja harjutuste kasulikkust, õpite lõdvestuma, hingama ja koondama endasse enesekindlust ja naiselikku elegantsi, mis annab virgema ja energilisema tunde. Igal sammul jagatavatele selgitustele on lisaks ära toodud ka paljud alternatiivsed liigutused. Käesolevas inforikkas DVDs selgitab Amira kõhutantsu päritolu ja selle iidseid hüvesid sünnitavatele naistele ning julgustab teid valima tervisliku eluviisi ja sujuva, õnneliku raseduse..

photo

- Amirast -

Amira on rahvusvaheliselt tuntud kõhutantsija, kelle kirg selle kunsti vastu ühes meditsiinialaste õpingute oluliste aastatega on andnud talle ainulaadse perspektiivi jooga, tantsu ja harjutuste kasulikkusesse naise ja tema lapse tervisele enne rasedust, selle kestel ja pärast rasedust. Kasutades kogemusi ja õpitut oma igapäevases elus ja enda raseduse ajal, omandas Amira sügava arusaamise naiste terviseküsimustest ning temast sai tervislikemate eluviiside ja parema raseduse tugev toetaja tõhusama dieedi, sobivate harjutuste ja parematele valikute kaudu.

 

Käesoleva õpetliku ja lõbusa DVD kestvus on 3 tundi ja 28 minutit ning see sisaldab:

Juhiseid stuudios – 1 tund ja 30 minutit.
- Sissejuhatus
- Jooga soojendus
- Tugevdavad harjutused
- Sünnituseelne kõhutants
- Harjutused sünnituse kestel
- Rahunemine/Lõdvestus

Põhjalikud intervjuud asjatundjatega – 30 minutit.
- Jill Colin, CPM-NARM sertifikaadiga (Põhja-Ameerika Ämmaemandate Registri poolt tunnustatud kutseline ämmaemand)/sertifitseeritud ämmaemand/, 20-aastase ämmaemanda kogemusega ja nelja lapse ema.
- Dr Shadia Koury, kiropraktika doktor, F.I.C.P.A., kahe lapse ema.

Intervjuud kõhutantsijatest emadega – 60 minutit..
- Kuus õnnelikku ema jagavad lahkelt oma isiklikke kogemusi, selgitavad missugust rolli on kõhutants ja treening mänginud aidates neil läbida teekonda lapse sünnitamise suunas – enne, selle kestel ja pärast.

Etteasted – 10 minutit.
- Kaks kaunist etteastet, kus Amira tantsib oma kasvava kõhuga.

Muusika
- Rahvusvaheliselt tunnustatud helilooja Jean-François Côté originaalmuusika, www.jfcote.com
- Stuudio väljavõtted Mosavo CDlt “Serpent's Garden”, tänud www.hollywoodmusiccenter.comClick here to get yours now!
Just $24.95

DVD cover image